Повідомлення

про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проектах містобудівної документації

«Розроблення  Генерального  плану с.Варварівка Славутської міської об’єднаної територіальної громади» та «Розроблення  Генерального  плану с.Голики Славутської міської об’єднаної територіальної громади»

З метою врахування громадських інтересів в розробленні  містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Наказу Мінрегіонбуду України від 02.06.2011  N 64 виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проектів містобудівної документації Розроблення  Генерального  плану с. Варварівка та с. Голики Славутської міської об’єднаної територіальної громади. Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Склад   та   зміст   містобудівної документації визначається згідно державних норм та стандартів. Завданням  даної  роботи вдосконалення розвитку територій населеного пункту, ринкових земельних відносин, здійснення пріоритетних заходів в галузі ефективного використання та охорони територій та земель, забезпечення реалізації громадянами, юридичними особами, права власності на землю, узгодження у проектних рішеннях державних, громадських, приватних інтересів. 

Термін дії генерального плану безстроковий.  Розрахунковий період генплану – 20 років(до 2039-20 р.р.). Техніко-економічні розрахунки генерального плану є орієнтовними і не можуть використовуватись замість спеціальних схем, проектів та програм розвитку різних галузей міського господарства та підсистем міста.

Підстава для проектування є рішення  Славутської міської ради  № 22-40/2019   від 24.05. 2019 року «Про розроблення містобудівної документації генеральних планів сіл Варварівка та Голики Славутської міської об’єднаної територіальної громади». Замовник містобудівної документації по внесенню змін є виконавчий комітет Славутської міської ради. Розробник генерального плану ФОП Суряхін М.Б. м. Рівне.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради http://slavuta-mvk.info/ або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102 (центр надання адміністративних послуг) та в Варварівському старостаті Славутської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: с. Варварівка, вул. Шкільна, 42 .

Пропозиції до проекту містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської  ради та до Варварівського старостату Славутської міської об’єднаної територіальної громади через адміністратора ЦНАПа в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення . Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Миру, 102, керівник – Гедзюк В.В. , контактна особа – Зубова І.В.).

Пропозиції до проекту містобудівної  документації  мають право подавати:    

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад (Славутської міської ради).

Пропозиції, подані особами, не визначеними згідно наданого переліку,  або  подані  після   встановленого   строку подання, залишаються без розгляду.

Після завершення терміну подання пропозицій до проектів містобудівної документації та їх опрацювання, заплановано оприлюднення результатів їх розгляду і проведення громадських слухань. Проведення громадських слухань заплановано провести 11 листопада 2019 року в будівлі Варварівського старостату(актова зала) за адресою с. Варварівка, вул. Шкільна, 42 о 15.00. Проекти містобудівної документації   підлягають розгляду містобудівною радою.  По завершенні процедури обговорення проекти містобудівної документації (Генеральний план с.Варварівка та  с. Голики)  підлягають затвердженню рішенням Славутської міської ради .

Генеральний план с. Варварівка

Генеральний  план с.Голики

Управління містобудування та  архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради.