ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

Протягом минулого тижня, з 30.09 по 07.10.2019р., працівники Славутського УВКГ виконали наступні роботи:

1. Розпочато реконструкцію водогінної мережі, мостів через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького.  Зношені внаслідок тривалої експлуатації водогону стальні труби, починаючи від прилягаючої до вул. Б.Хмельницького, вул. Грушевського, замінюються на поліетиленові труби, діаметром 110 мм. Для підвищення терміну експлуатації, при переході під мостом через річку Горинь,  старі стальні труби використані як захисні футляри. Відтак, замінено 180  метрів труби.

2. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи з усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Сокола.

3. Відбулося підключення  нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулиці Грушевського.

4. Відремонтовано запірну арматуру у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Б. Хмельницького.

5. Проведено роботи з відновлення працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж на вулицях: Миру, Перемоги, Кузовкова, Соборності, Козацька та ін..  

6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування каналізаційно-насосних станцій.

7. Внаслідок виникнення тріщини у запірній арматурі діаметром 150 мм проведено складні аварійно – відновлювальні роботи на вулиці Ізяславська, 6.

Протягом вказаного часу аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 36 виїздів з обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.