ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

Протягом минулого тижня, з 23.09 по 30.09.2019р., працівники Славутського УВКГ виконали наступні роботи:

1. Проведені ремонтно-зварювальні роботи на свердловині № 9 водозабору «Південний». Усунено два свища на водовидобувній колоні. Здійснено   комплексне технічне обслуговування: ревізію насосного агрегата та гідродинамічну промивку водовидобувної колони. Це сприятиме як збільшенню продуктивності свердловини, так і  зменшенню витрат електричної енергії.

2. Внаслідок виникнення тріщини довжиною більше 60 мм. у чавунній трубі магістрального водогону діаметром 200 мм. на вулиці Б. Хмельницького, 94 розпочався виток води. Проведено аварійно-відновлювальні роботи.

3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулиці Миру, 132.

4. Усунено особливо складні затори каналізації гідродинамічною установкою «AQUA-JET» на вулиці Лісна.

5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Гвардійська, Ізяславська, Садова, Сокола та ін.

6. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин  № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 40 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ просить вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж до аварійної служби Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78, (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ