ВІДЗНАЧИЛИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СЛАВУТИ, ЯКІ СТАЛИ ДВОКРАТНИМИ ЧЕМПІОНАМИ ОБЛАСТІ

26 вересня міський голова Василь Сидор привітав команду педагогічних працівників міста Славути, які нещодавно стали двократними чемпіонами Хмельниччини з пішохідного туризму, і довели, що туризм у нашому місті знаходиться на високому професійному рівні.

Крім того, з нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, голова міста нагородив славутських чемпіонів – Олександра Лукʼянчука, Богдана Гайдука, Крістіну Вакульчук, Ярослава Мулика, Олександра Сукача, Руслана Романюка, Антона Стремедловського, Олега Самойлюка, Олену Сапожнік грамотами та подарунками, а також побажав подальших туристичних злетів!

Нагадаємо, що 19 вересня у лісовому масиві с. Городище відбулися обласні змагання з пішохідного туризму – Чемпіонат Хмельницької області серед працівників закладів освіти «Листопад-2019», у якому славутська команда стала переможцем.

Мета Чемпіонтату – популяризація спортивного туризму серед педагогів області, розвитку його як засобу активного відпочинку, оздоровлення та пропаганди здорового способу життя.

Прес-служба Славутського МВК