ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

Минулого тижня, з 16.09 по 23.09.2019 року, працівники  УВКГ виконали роботи, а саме:

1. Ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 200 мм. під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській, де через тривалу експлуатацію у трубах водогону у черговий раз утворився свищ.

2. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Уже прокладено більше 115 метрів каналізаційної мережі, що є немало, враховуючи велику складність роботи.

3. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулицях Чкалова, Козацька та Грушевського.

4. Гідродинамічною установкою «Аква-Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулицях Сангушко, Сокола, Козацька, Чкалова.

5. Відремонтовано запірну арматуру у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Гвардійська.

6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Івана Франка, Садова, Ізяславська , Соборності та ін.

7. На вулиці Кобзарська, 23, внаслідок виникнення тріщини у поліетиленові трубі водогону діаметром 40 мм., були проведені складні аварійно- відновлювальні роботи.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 33 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ