У СЛАВУТІ ВІДКРИЛИ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР GEBERIT

17 вересня відбулася знакова та важлива подія для нашого міста – урочисте відкриття логістичного центру ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн».

Участь у заході взяли численні високоповажні гості, серед яких представники менеджменту компанії Geberit у Швейцарії Мартін Циглер, Сімон Имхов, Штефан Дрейліх, посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, генеральний директор підприємства Володимир Романенко, міський голова м. Славути Василь Сидор та багато інших.

Завдяки спорудженню нового логістичного центру на 65 робочих місць компанії вдалося значно розширити можливості зберігання готової керамічної продукції, а модернізація процесів дозволила оптимізувати сортування, маркування та відправку продукції.

«Це особливий день, на який ми чекали і який ми планували, адже відкриття логістичного центру – це новий рівень та нові перспективи», – такими словами розпочав захід генеральний директор підприємства Володимир Романенко.

Привітав із важливою подією в економічному житті Славути міський голова Василь Сидор, який зазначив, що відкриття такого потужного логістичного центру говорить про перспективу та новий подих для підприємства. І невипадково ця подія має місце у Славуті, адже у 1910 році була випущена перша партія сантехнічних виробів підприємством «Будфарфор», подальше виробництво якого мало вагоме значення для всієї країни. Це, у свою чергу, дозволило сформувати міцний кадровий та виробничий потенціал сучасного підприємства ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн». Присутність такої корпорації, як Geberit – це авторитетно не лише для міста, а й для України загалом. Особливо заслуговує на увагу той факт, що дана корпорація зайшла в Україну у 2015 році, а це тоді, коли багато інвесторів залишали Україну. Належне соціальне забезпечення, достойна заробітна плата, комфортні умови праці – вагомий позитив у роботі підприємства», – наголосив голова міста та додав, що міська влада й надалі йтиме назустріч бізнесу, створюватиме сприятливі умови для його ведення і запрошує потенційних інвесторів до Славути».

Учасники урочистого відкриття логістичного центру мали можливість оглянути підприємство, на власні очі побачити сучасне обладнання, виробничі потужності заводу та переконатися, що його пріоритетами є безпека і здоров’я співробітників та мінімальний вплив на навколишнє природнє середовище.

Довідково: корпорація Geberit – це швейцарська багатонаціональна група, що спеціалізується на виробництві та постачанні санітарних частин і пов’язаних з ними систем. Це лідер у своїй галузі в Європі з глобальним присутністю через свої дочірні компанії.

У корпорації Geberit близько 30 виробничих потужностей, і один із керамічних заводів у місті Славута.

Сьогодні підприємство експортує санітарну кераміку в країни СНД, а також у країни Європи (Велика Британія, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія).

Протягом січня – серпня 2019 року підприємством вироблено 874 893 шт. продукції. Кількість працівників на підприємстві становить 557 чол.

ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн» є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством. За січень-серпень 2019 року підприємством перераховано до місцевого бюджету  податку з фізичних осіб 8 млн. 959 тис. 984 грн.

Прес-служба Славутського МВК