ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ

1. Тривають роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання. Наразі змонтовано колодязь інженерних комунікацій та прокладено більше 60 метрів каналізаційної мережі.

2. Виконано ремонт стальної труби водогону діаметром 200 мм під мостом через річку Горинь, що на вул. Монастирській.

3. На вулиці О. Кошового, внаслідок виникнення тріщини у стальній трубі підвідного водогону діаметром 89 мм. були проведені складні аварійно – відновлювальні роботи.

4. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулиці Чкалова, Сангушко, Козацька.

5. Здійснено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування каналізаційно-насосних станцій.

6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Ізяславська , Перемоги, Сокола, Лісна та ін.

Протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язані з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 31 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.

Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.