ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЄКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ?

15 вересня 2019 року розпочався черговий етап реалізації «Громадського бюджету Славутської міської ОТГ»  – голосування за проєкти. На розгляд мешканцям пропонується 15 проєктів, які пройшли попередню оцінку та отримали позитивний висновок від робочої групи з питань реалізації громадського бюджету Славутської міської  ОТГ.

Цьогоріч кожен мешканець ОТГ може підтримати будь-які 3 (три) проєкти. Також нововведення стосуються способів голосування. Голосування за проєкти відбувається виключно в електронний спосіб, що дозволяє гарантувати повну впевненість у чесності результатів голосування. Також це дає можливість авторам проєктів  відслідковувати в режимі реального часу кількість голосів отриманих на підтримку їхнього проєкту і, у разі втрати лідерства, активізувати роботу з агітації громадян на підтримку свого проєкту.

Електронний спосіб голосування передбачає підтримку проєктів онлайн, авторизувавшись через Приват24, Ощадбанк,  ЕЦП, MobileID на платформі Громадського бюджету на сайті Славутської міської ради.  

З’явилася можливість голосувати через термінали ПриватБанку за допомогою картки Приват або номера телефону (який прив’язаний до картки). Дана функція доступна в переліку сервісів на терміналах Приватбанку в дні голосування у нашому місті (на фото).

 Для тих славутчан, які не мають змоги проголосувати онлайн, передбачено сервіс «Підтримати проєкти оффлайн». Для цього необхідно з  паспортом з’явитися в ЦНАП або у виконавчий комітет (каб. №9) та за допомогою уповноваженої особи віддати свій голос за  вподобаний проєкт.

Голосування триватиме до 30 вересня 2019 року.

Лілія Максімова, головний спеціаліст

управління економічного розвитку