У ГРОМАД ЗАБИРАЮТЬ ДЕРЖАВНУ СУБВЕНЦІЮ!

Державна казначейська служба України на виконання доручення Мінфіну звернулася до громад з вимогою повернути кошти, виділені нещодавно на соціально-економічний розвиток.

До виконавчого комітету Славутської міської ради таке звернення надійшло 10 вересня.

Як повідомляє міське фінансове управління, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» було збільшено обсяг доходів та видатків загального фонду бюджету міста за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік на суму 763 000  грн. Ці кошти спрямовуються на:

– реконструкцію об’єктів шляхом впровадження систем відеоспостереження міста Славута;

– капітальний ремонт даху нежитлового приміщення по вул. Князів Сангушків, буд.1 в м.Славута Хмельницької області (Інклюзивно-ресурсний центр).

Голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Славути Василь Сидор зазначає, що перші 10% коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток місцевим бюджетам тільки надійшли на початку вересня. Громади вже розпочали їх освоювати.

Асоціація міст України рекомендує громадам не надавати письмову згоду на повернення коштів та звертає увагу місцевих рад на відсутність законодавчих підстав на проведення операцій із відкликання коштів з рахунків місцевих бюджетів.

Дане питання планується обговорити на засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбудеться 16 вересня у м. Києві.

Прес-служба Славутського МВК