ОПЕРАТИВКА СЛАВУТСЬКОГО УВКГ

За минулий тиждень, з 02.09. по 09.09.2019р., працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані роботи, а саме:

1. З метою забезпечення безперебійного водопостачання проведено заміну насосного агрегату на станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), що на вул. Привокзальна, 56. 

2. На головній насосній станції очисних споруд міста проводився черговий ремонт виробничих та побутових приміщень: фарбування, побілка, укладання керамічної плитки – для відповідності приміщень вимогам санітарних та технічних стандартів.  

3. Відновлено працездатність, проведено очистку та промивку каналізаційних мереж на вулицях: Я.Мудрого, Ізяславська, Перемоги та ін.

4. Виконано роботи щодо усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на Лісній.

5. На вулиці Чкалова, 20 внаслідок виникнення тріщини у чавунній трубі підвідного водогону діаметром 100 мм. були проведені складні аварійно- відновлювальні роботи.

6. Продовжуються роботи із будівництва каналізаційних мереж у мікрорайоні «Південний». Зважаючи на існуючи комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, робота із прокладення каналізації є надзвичайно складною. Каналізаційні мережі довжиною більш, ніж 3 км 100 метрів, будуть прокладені на вулицях Джерельна, Лермонтова, Чумацька, провулках Сосновий, Джерельний та на іншій, прилеглій до колишнього мікрорайону «ДОК» території. На сьогодні прокладено 45 метрів, що є не мало, враховуючи велику складність роботи.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 34 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ