ДЛЯ ТИХ, ХТО ОПИНИВСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

04 вересня у місті Славуті представники нетішинського громадського Центру відновних практик «Вільний простір» презентували проект «Реабілітація сімей учасників АТО/ООС та ВПО у Центрі відновних практик».

У заході взяли участь шкільні психологи, працівники управління соціального захисту населення, КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування», Служби у справах дітей, Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, представники громадських організацій учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи та інші.

Перед присутніми виступили ініціатори проекту створення Центру – громадські активістки з Нетішина та Славути: Олена Матросова, Наталія Коваль та Лілія Джуренко. Вони розповіли про те, що фахівці відкритого у Нетішині Центру відновних практик допомагають сім’ям учасників АТО, переселенцям і тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Також у Центрі зможуть знайти прихисток на кілька днів жінки та діти, які постраждали від домашнього насильства. Проходити реабілітацію у Центрі матимуть змогу й славутські учасники АТО/ООС, їхні сім’ї, внутрішньо переміщені особи та громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Захід відбувся в рамках проекту “Реабілітація сімей учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб у Центрі відновних практик”, що фінансується громадською організацією Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund в рамках проекту “Рівність заради безпеки” за підтримки Європейського Союзу.

Координатор у м.Славута Лілія Джуренко (тел.  0677608376).

Прес-служба Славутського МВК