ФОРМУЄМО ІМІДЖ РІДНОГО МІСТА РАЗОМ!

Створення позитивного іміджу міста – це справа кожного його жителя! Сьогодні нам є чим пишатися! Славута – місто з давньою історією, розбудоване поколіннями славутчан. Наші пращури працювали і творили на цій благодатній землі, примножували здобутки славної славутської громади. Ми прийняли гідний спадок, який зобов’язані берегти та збагачувати новими досягненнями.

Щоденно жителі нашого міста успішно працюють над його процвітанням. Проте багато досягнень славутчан залишаються непомітними громадськості, а негативні публікації в різних інформаційних майданчиках лише псують імідж Славути.

Пропонуємо славутчанам поділитися інформацією про свої добрі справи або справи своїх знайомих, зроблені задля рідної Славути, у мережі Інтернет, на сторінках місцевих газет. Цікавими також стануть матеріали про найкращі, на вашу думку, принади Славути, які відрізняють її від інших міст.

Автори найбільш яскравих та оригінальних публікацій будуть відзначені в рамках святкування Дня міста Славути.

Копії публікації та посилання на ресурс, де була розміщена інформація, просимо направляти на електронну адресу – info-mvk@ukr.net.

Прес-служба Славутського МВК