ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ – ДІЄ!

У Славуті успішно реалізовуються проекти, які стали кращими під час голосування містян у 2018 році.

Минулого року славутчани подали 20 проектів, із них 13 проектів пройшли попередню модерацію, отримали позитивні оцінки та були допущені до голосування. За проекти громадського бюджету на 2019 рік було віддано 2806 голосів, із них  2528 голосів – паперовими бланками, 278  он-лайн голосів через електронний сервіс «Громадський бюджет міста Славута».

Відповідно до результатів голосування до фінансування за кошти спеціального фонду міського бюджету міста Славута у 2019 році рекомендовано 7 проектів на загальну суму 600 927 грн.: 2 капітальних на суму 239 927грн. та 5  поточних на суму 361 000грн.

Так, наразі наближається до завершення проект «Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4» (загальна вартість – 80 000 грн.).

Актуальність проекту полягає в необхідності капітального ремонту огорожі прилеглої території освітнього закладу протяжністю 43 м.п., яка на даний час знаходиться в аварійному стані, що несе пряму загрозу учасникам освітнього процесу. Реалізація проекту розрахована на мешканців мікрорайону ЗОШ№4 440 учнів та 50 працівників закладу. Метою проекту є капітальний ремонт огорожі, який розмежовує згадані об’єкти та забезпечить створення максимально безпечних умов здобувачам освіти території обслуговування ЗОШ І-ІІ ст. №4.

На завершальній стадії перебуває проект  «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих» (загальна вартість – 80 000 грн.) на вул. Паперника. Там вже змонтували дитячі споруди та спортивні тренажери. І вже скоро цей майданчик зможе в   повній мірі задовольнити потреби дітей в організації цікавого та корисного дозвілля а також залучити дорослу категорію населення до ведення здорового способу життя покращення свого здоров’я та підвищення рівня фізичної культури.

Ще один проект має незабаром бути реалізованим у мікрорайоні «Мокроволя» – установка додаткових споруд на дитячому майданчику «Дружба», що на провулку Шевченка. (загальна вартість – 41 000 грн.). Проект дитячого майданчика, який знаходиться в кінці провулку Шевченка, передбачає його дооснащення ігровими спорудами (карусель, гірка, дитяча гойдалка, гойдалка-балансир). Майданчик має безкоштовно слугувати дітям, які мешкають на вулицях Набережна, Шевченка, Кобзарська, Котляревського та інших вулицях мікрорайону «Мокроволя».

Ігровий майданчик дозволить місцевим дітям різного віку якісно проводити дозвілля та фізично розвиватися, адже на сьогодні жодних ігрових чи спортивних споруд у мікрорайоні немає.

Нагадуємо, що місцева ініціатива, як Громадський бюджет, діє у Славуті із 2016 року. Щороку славутчани мають змогу подавати ідеї на покращення життя міста та голосувати за них. Найкращі пропозиції, визначені шляхом голосування, фінансуються за кошти спеціального фонду міського бюджету.

За час дії ГБ в місті Славута було подано 34 проекти, серед яких найбільше привернули увагу містян «Соціальні контейнери», дитячі майданчики у мікрорайоні «Сонячний», спортивні та ігрові майданчики у ДНЗ № 7 та ДНЗ № 6, огорожа біля школи №3, зарибнення р. Утка тощо.

Чекатимемо на реалізацію інших проектів, про що будемо повідомляти й надалі.

Прес-служба Славутського МВК