ВІДБУЛАСЯ ЛИПНЕВА СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

25 липня на пленарному засіданні Славутською міською радою було розглянуто ряд важливих для міста питань.

На початку сесії депутати підтримали проєкт рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Славутської міської ради Олійника Миколи Миколайовича» у зв’язку з особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.

Далі перейшли до бюджетних питань. Про виконання бюджету міста за І півріччя 2019 року, в тому числі про використання коштів резервного фонду бюджету м. Славута за І півріччя 2019 року та про внесення змін до бюджету м. Славута на 2019 рік доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський. Так, стало відомо, що планові призначення бюджету міста за І півріччя виконані на 99,7%. Основними бюджетоутворюючими джерелами надходжень є податок на доходи фізичних осіб, виконання якого склало 99,8% від запланованих призначень, та плата за землю – відповідно 106,4%. Щодо видаткової частини, то практично її фінансування було забезпечено відповідно до захищених статей.

У свою чергу, міський голова Василь Сидор наголосив, що у результаті нових державних проваджень, які негативно вплинули на виконання дохідної частини,  міський бюджет недоотримав значні суми коштів. Лише через заборону розміщувати на депозитах тимчасово вільні бюджетні гроші, місто втратило можливість отримати додатково більше 700 тис. грн., які можна було б спрямувати на розвиток громади.   

Цього дня про свою роботу у першому півріччі 2019 року звітували й представники правоохоронних органів – перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан та начальник Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області полковник поліції Володимир Загорський.

Окрім блоку земельних питань, також на сесійному засіданні розглянули проекти рішень:

  • Про внесення змін до Положення про послугу «Соціальне таксі» комунальної установи «Славутський ТЦСО», затвердженого рішенням Славутської міської ради від 29.11.2018р. №7-35/201.
  • Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2019 року.
  • Про погодження списання з балансу КП «Славутське ЖКО» багатоквартирного житлового будинку.
  • Про внесення змін до Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) у м.Славута на 2016 – 2020 роки, інше.

Детальніше із рішеннями міської ради ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua.

Прес-служба Славутського МВК