ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ТА ОТРИМАЛИ НОВІ ЗНАННЯ

24 липня у приміщенні Будинку рад відбувся навчальний тренінг із питань забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у рамках проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Серед присутніх на заході – голови ОСББ м. Славута, представники виконавчого комітету Славутської міської ради, Вячеслав Третяк – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області, Богдан Малінський – голова ГО «Хмельницька обласна асоціація ОСББ», Андрій Мазур – діючий адвокат, голова правління ОСББ, інші зацікавлені у навчанні особи.

На початку зустрічі заслухали голову асоціації ОСББ «Славутчани» Ігоря Томків, який поділився враженнями від поїздки з обміну досвідом представників делегації з м. Славута до м. Рівне, яка мала на меті ознайомлення з практичним досвідом реалізації проєктів термомодернізації та енергоефективності в м. Рівне в рамках роботи рівненського обласному форумі на тему «Ефективний будинок: від створення ОСББ до термомодернізації».

Далі обговорили різноманітні актуальні питання, які стосувалися практики налагодження роботи в ОСББ, детально зупинилися на проблемних моментах щодо роботи із неплатниками внесків тощо. Завдяки активному діалогу, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на озвучені запитання.  

Довідково: основна мета проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Прес-служба Славутського МВК