ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

За минулий тиждень, з 15.07 по 22.07.2019 року, працівниками УВКГ були виконані наступні роботи:

1. Знову дали знати про себе зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів труби під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській (до мікрорайону «Південний»). На жаль, він часто потребує ремонту. Ось і цього разу було виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби водогону діаметром 219 мм.

2.  На вулиці 8 Березня введена в експлуатацію нова ділянка водогінної мережі довжиною 225 метрів. Водогін прокладено поліетиленовими напірними трубами (ПЕ) діаметром 50 мм.

3.  Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулицях 8 Березня, Сокола та Одухи.

4. Гідродинамічною установкою «Аква-Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Я. Мудрого, 56.

5. Проведено ремонт запірної арматури у водопровідних колодязях інженерних комунікацій на вул. Плотиче, Паперника та пров. Мічурина.

6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Сокола, Лісна, Чкалова, Ізяславська та ін. 

7. На новій ділянці водогону, що на вул. Привокзальній, встановлено три пожежних гідранта.

Протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 31 виїзд для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ