ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «МАЛІ МІСТА – ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ» ЗІ СЛАВУТИ ВІДЗНАЧЕНО НА ВИЩОМУ РІВНІ

Нагадуємо, що Славутська міська рада стала переможцем Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». Загалом на конкурс з різних куточків України було подано 182 проекта, але найкращими визнано – 74.

Проект зі Славути передбачає проведення «Етно-екофестивалю «Колодар». Унікальність проекту – у гармонійному і якнайширшому поєднанні в рамках однієї культурної події (фестивалю) промоції елементів нематеріальної культурної спадщини у всій її різноманітності, що притаманні Славутчині.

Ініціатор проекту – Людмила Скрипнюк, ідея – Тетяни Маліновської та Петра Сахнюка. Координатор проекту – Тамара Іванюк, за активної участі управління економічного розвитку Славутського МВК та бухгалтера ДШМ Ольги Ткачук.

Урочиста частина оголошення переможців відбулася 18 липня у Києві. За дорученням міського голови, очолив делегацію славутчан заступник міського голови Ігор Піголь.

Проведення фестивалю заплановано вже на 22 вересня 2019 року, а отже переможцям конкурсу доведеться працювати у дуже стислі терміни.

Міський голова Василь Сидор ще раз щиро дякує ініціаторам проекту за отриману для Славути перемогу та спільно із депутатами міської ради готовий всебічно сприяти практичній реалізації ідеї!

Прес-служба Славутського МВК