МОЖЕ ДОСИТЬ ЗАСМІЧУВАТИ МІСТО!

Важко навіть підрахувати скільки передвиборних плакатів деяких кандидатів у народні депутати масово розклеїли на стовпах і деревах міста. При тому, що рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 03.06.2019р. №213 відведено спеціальні місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Може досить засмічувати місто та краще «зробіть разом» для громади, яку так «потужно» агітуєте, щось дійсно достойне!

У той же час нагадуємо, що згідно п. 9.2.19 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута»:

  • Заборонено розміщення оголошень, афіш, листівок, плакатів тощо у не відведених для цього місцях. Відповідальність за порушення цієї заборони несе організація, власник чи особа, яка здійснює розповсюдження оголошень, афіш, листівок, плакатів тощо.

Статтею 152 Адміністративного Кодексу України визначено:

  • Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба Славутського МВК