СЛАВУТА – МІСТО ПЕРСПЕКТИВ І МОЖЛИВОСТЕЙ

Сьогодні Славута є одним із важливих промислових центрів Хмельницької області. Це місто з високим рівнем життя, економічно розвинуте та інвестиційно привабливе.

Незважаючи на складну ситуацію у державі, нашому місту вдається удосконалюватися, ставати комфортнішим та сучасним: розвивається житловий фонд, споруджуються нові будівлі, перевтілюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура.

У Славуті успішно працює 18 середніх та 111 малих підприємств, а також біля 400 підприємств торгівлі, громадського харчування, підприємств сфери побутових послуг.

Лідери серед славутських підприємств – це ті, які з року в рік розвиваються та нарощують виробництво, є бюджетоутворювачами не лише міста та області, а й держави. Це надійні платники до соціальних фондів, активні учасники громадського життя. 

ТОВ «АКВА – РОДОС»

На сьогоднішній день компанія займається не лише виготовленням меблів для ванної кімнати, а має широкий асортимент меблів для дитячих кімнат, віталень, спалень, для кухні та передпокою.

Меблі для ванної кімнати виготовляються на новітньому обладнанні з використанням комплектуючих провідних європейських виробників.

Котельня підприємства працює на власному відновлювальному джерелі енергії, що дозволяє говорити про практично безвідходне виробництво. Така політика компанії зменшує енергетичні витрати, кількість твердих відходів та викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Протягом першого півріччя 2019 року підприємством вироблено 127464 шт. ексклюзивних та серійних меблів для ванних кімнат.

Підприємство надає робочі місця для 460 чоловік.

 За січень-червень 2019 року до бюджету міста перераховано 5802,0 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року  61,57%  або  2210,9 тис.грн.

ТОВ «РОДОРС» порівняно молоде підприємство (побудовано за період 2015-2016 рр), яке вже має свою історію успіху. Підприємство отримало сертифікат FSC і свідчить про те, що продукція виробляється з лісу, в якому ведеться екологічно та соціально збалансоване відповідне лісове господарство. Новим перспективним напрямком для розвитку підприємства стало виготовлення пелет з деревини. Підприємство на 100% покриває власну потребу в сировині для виготовлення біопалива. Вироблені пелети мають високу якість і відповідають європейському стандарту ENplus-A1.  Окрім того підприємство виробляє інші дерев’яні будівельні конструкції і столярні вироби (двері).

У вересні поточного року заплановано відкриття сучасного цеху з новітнім обладнанням у якому вироблятимуться металеві та броньовані двері, різноманітні вироби з металу. Відтак буде створено близько 150 робочих місць.

За січень-червень 2019 року до бюджету міста перераховано 2165,7 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року на 64,7% на 850,6 тис.грн.

ПАТ «ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН»

Компанія Geberit працює в Славуті вже 12 років. Це період постійного розвитку, інвестування, капіталовкладень.

Сьогодні підприємство експортує санітарну кераміку в країни СНД, а також у країни Європи (Велика Британія, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія).

Протягом січня – червня 2019 року підприємством вироблено 703055 шт. продукції.

  За п’ять місяців 2019 року реалізовано продукції на 239,5 млн.грн. Кількість працюючих на підприємстві становить 543 чол.

Середня заробітна плата за січень-серпень 2018 року складає 15900 грн.

ПАТ «Геберіт Керамік Продакшн» є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством. За січень-червень 2019 року підприємством перераховано до місцевого бюджету  податку з фізичних осіб 10967,0 тис. грн. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року 38,5 %, або на 3051,0 тис.грн. Незабаром підприємством планується відкриття нового логістичного центру на 50 робочих місць.

ТОВ «ЮВЕНТА» належить до сучасного українського підприємства з виробництва меблів для ванних кімнат.

1 липня 2007 року компанія ввела в експлуатацію нову сучасну фабрику з виробництва меблів для ванних кімнат. Продуктивна потужність нового підприємства складає 30000 виробів на місяць. Товариство має свої представництва у Києві та в інших містах України, а також в республіках Казахстан, Молдова, Грузія, Білорусія.

Протягом першого півріччя 2019 року підприємством вироблено 25464 шт. меблів для ванних кімнат.

 За п’ять місяців 2019 року реалізовано продукції на 50,5 млн.грн.. Підприємство надає робочі місця майже для 200 чоловік.

За січень- червень 2019 року до бюджету міста перераховано  3036,7 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року 14,7%, або на 388,6 тис.грн.

   ТОВ «САНСЕРВІС» – з’явилося у Славуті в 2005 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво та продаж меблів для ванних кімнат, а також різноманітної сантехніки провідних українських і іноземних виробників.

Продукція торгової марки «Сансервіс» успішно реалізовується у всіх регіонах України та експортується в інші країни. Виготовляється з екологічно чистих матеріалів на сучасному обладнанні, постійно вдосконалюється та модернізується.

За січень-червень 2019 року до бюджету міста перераховано 1268,2 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року на 42,9%, або на 380,6 тис.грн.

ТДВ «СЛАВУТСЬКИЙ РМЗ»

ТДВ «Славутський ремонтно-механічний завод» має багаторічний досвід виготовлення нового нестандартизованого обладнання для виробництва харчової, цукрової продукції, для виготовлення деревного вугілля. Підприємство спеціалізується на виробництві чавунного, сталевого і кольорового лиття.

Одним з важливих показників роботи підприємства є стан реалізації продукції. Так за вказаний вище період підприємством реалізовано продукції на 4,0 млн. грн.

Підприємство надає робочі місця майже для 104 чоловік.

За січень-червень 2019 року до бюджету міста перераховано 117,3 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Завдяки якості продукція завоювала ринок не тільки України, а й ближнього зарубіжжя: Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови, Грузії та ін.

ПАТ «ГОРИНЬ» – підприємство, що було та залишається лідером у галузі легкої промисловості України, сумлінно поповнює місцевий та державний бюджет. Славутські швейники виконують замовлення всесвітньовідомих європейських компаній – «Арселор-Мітал», «Мева», «Мерседес Бенц».

Ще однією показовою рисою цього підприємства є системне збільшення кількості робочих місць і розширення виробництва. Сьогодні його колектив нараховує більше 130 працівників.

У квітні 2018 року на території Ганнопільської громади запрацював філіал від ПрАТ «Горинь». Дане підприємство спеціалізується на виробництві робочого одягу, який експортують до Бельгії та Німеччини. На підприємстві встановлено нове спеціалізоване швейне обладнання  провідних світових лідерів та створено 12 робочих місць.

За січень-червень 2019 року до бюджету міста перераховано  951,4 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Зростання становить порівняно з відповідним періодом минулого року на 8,8% або на 77,4 тис.грн.

ДП «СЛАВУТСЬКИЙ ЛІСГОСП»

ДП «Славутський лісгосп» охоплює близько 24 тис. га загальної площі.

Працівники лісгоспу на перше місце ставлять питання збереження та відтворення лісів, тому постійно впроваджують передові методи ведення лісового господарства, максимально наближеного до природнього.

Щороку лісництвами лісгоспу проводиться лісовідновлення на площі 250 га. Підприємство має сучасне обладнання для переробки відходів (гілок, хвої тощо) у тріску, паливні брусочки, що дозволяє не лише берегти довкілля, а й отримувати додатковий дохід на розвиток галузі. 

Підприємство одне із перших в Україні створило лінію із вирощування сіянців із закритою кореневою системою. Реалізація даного проекту дозволить вирощувати 500 тис. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід.

Загалом за 2018 рік вирощено стандартного посадкового матеріалу у кількості 1 млн. 500 тис. штук, в тому числі із закритою кореневою системою понад 100 тис. шт. Заготовлено лісового насіння близько 13,5 т.

Середньооблікова чисельність працюючих – 154 особи.

За 2018 рік до бюджету міста перераховано  2 238,6 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб.

І цей список можна поповнити такими прогресивними підприємствами, як: ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод», ПрАТ «Славутський хлібозавод», ПрАТ «Славутський пивоварний завод», ПрАТ «Славутський солодовий завод», ПрАТ «Славутський склозавод», ПрАТ «Об’єднання «Прогрес». Сподіваємося, що й надалі вдасться зберегти та примножувати здобуте,  виводити місто на ще кращий рівень розвитку.

СЛАВУТА -ПРИВАБЛИВА ІНВЕСТОРАМ

Промисловість Славути – це потужна база для залучення інвестицій, розвиток людських ресурсів та бізнесу. Славута має все для того, щоб зацікавити потенційного інвестора. Наша перевага у вже створеному Індустріальному парку, наявності інвестиційно-привабливих земельних ділянок та інфраструктурі.

Приємно, що Славута вже має зацікавлених інвесторів, які готові відкрити новий або розвинути існуючий бізнес на території міста. 

Загалом  пропонується 41 земельна ділянка загальною орієнтовною площею 50 га, вигідні місця на території Індустріального парку міста, де є 50 га вільних площ, близько 60 га землі під багатоквартирну житлову забудову з соціальною інфраструктурою, вільні земельні ділянки для будівництва басейну та готельно-відпочинкового комплексу.

У свою чергу міська влада гарантує: мінімізацію інвестиційних ризиків, надійність капіталовкладень, чесність, відкритість та прозорість у партнерських стосунках.

Прес-служба Славутського МВК