У СЛАВУТІ ПРОВОДЯТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ

З метою ліквідації поривів, які спричиняють витоки води на мережах водопроводу, збереження якості води КП «Славутське УВКГ» поетапно замінює найбільш зношені та аварійні мережі, а також проводить будівництво нових водогонів.

На сьогодні вторинне забруднення – найбільш проблемне питання, яке виникає через застарілі мережі водопостачання. Це залізні, чавунні та азбестоцементні труби, а також застаріли внутрішньобудинкові мережі.

Минулого тижня на вул. Соборності проведена заміна сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону (ПЕ) діаметром 110 мм – 45 метрів та 50 мм – 100 метрів.

Наразі працівники УВКГ виконують роботи із реконструкції водопровідної мережі на вул. Привокзальна із підключенням нових абонентів. Так, прокладено понад 300 метрів нового водогону – поліетиленові напірні труби (ПЕ) діаметром 50 мм. для подачі води людям. Труби ПЕ для подачі холодної води можна безпечно використовувати в діапазоні температур +60°C до -50°С, які виготовлюються ​​згідно із ДСТУ і відповідають вимогам міжнародного стандарту. Термін їх експлуатації становить більше 50 років.

Адміністрація КП «Славутське УВКГ» закликає жителів міста своєчасно проводити оплату за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, адже без регулярних платежів і належного фінансування наше підприємство не зможе ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації та інших робіт.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ