ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 03.06 по 10.06.2019 року, працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1.  Відремонтовано колодязь інженерних комунікацій та засувок запірної арматури на вулиці Соборності. Внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій водогінної мережі почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками Славутського УВКГ була проведена робота по ремонту цегляних стін колодязя.

2. Проведені ремонтні роботи аварійної ділянки стальної труби довжиною 2,5 м діаметром 150 мм., яка подає воду від свердловини № 5 водозабору «Центральний» до системи фільтрів очистки води.

3. Гідродинамічною установкою « «Аква-Джет» усунено особливо складні затори каналізації на вулиці Здоров’я, 3 та №7 . 

4. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Сокола, Соборності, Лісна, Церковна та ін. 

5. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання. На вулиці Привокзальна від будинку № 69 прокладено більше 300 метрів поліетиленових напірних труб (ПЕ), діаметром 50 мм, нового водогону.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди, пов’язаних із відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ