У ЗОШ № 4 ВСТАНОВИЛИ ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ РЕКОРД

«Сучасна хімія займає почесне місце в ряді творців нашого майбутнього», – саме такої думки дотримуються у ЗОШ № 4, вихованці якої із задоволенням вивчають навики вирощування кристалів із водних солей та їх кристалогідратів, цукру, лимонної та саліцилової кислот тощо.

Проте найбільш привабливого вигляду та вражаючого синього окрасу набувають кристали із розчину мідного купоросу, у красі яких можна було переконатися на власні очі, адже з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у цьому освітньому закладі презентували цілу виставку кристалів.   

Варто відзначити, що учні ЗОШ № 4 уже кілька років є активними учасниками Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Так, у 2017 році у конкурсі взяло участь 14 учнів, у 2018 – 27 учнів, а вже у 2019 році – 80 учнів 1-5 класів!   

Із секретами вирощування кристалів захоплено ділився із гостями вчитель хімії ЗОШ № 4 Віктор Миколайович Янісевич.

Найбільше всім був до вподоби кристал-рекордсмен. Завдяки спільній та згуртованій праці вчителя та школярів цей монокристал-гігант виріс до маси 392 г.  На його вирощування знадобилося чимало зусиль та девʼять місяців часу.

Фіксували новий славутський рекорд представники виконавчого комітету Славутської міської ради разом із педагогами, школярами та батьками.

На згадку гостям директорка ЗОШ № 4 Ірина Валеріївна Янісевич подарувала чудові подарунки – сонечка із кристалами, виготовлені та вирощені талановитими руками учнів школи. Прес-служба Славутського МВК