ШАНОВНІ ВИБОРЦІ, БУДЬТЕ СОЦІАЛЬНО АКТИВНИМИ! ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ.

З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:

  • особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м.Славута, вул. Церковна, 41.
  • Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 7-34-01,   7-34-18. Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані.
  • скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет  за прямим посиланням https://www.drv.gov.ua . Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесено необхідні виправлення до Реєстру.

З повагою відділ ведення ДРВ