ВІДБУЛАСЯ ТРАВНЕВА СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

24 травня на пленарному засіданні Славутською міською радою було розглянуто ряд важливих для міста питань.

На початку засідання депутати підтримали зміни до персонального складу виконавчого комітету Славутської міської ради VII скликання, а отже, визнали обраними депутатами наступних за черговістю кандидатів у депутати Славутської міської ради, а саме Ординську Юлію Миколаївну та Бойчука Руслана Дмитровича.

Далі перейшли до бюджетних питань. Про виконання бюджету міста за І квартал 2019 року та про внесення змін до бюджету м. Славута на 2019 рік доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський. Так, стало відомо, що планові призначення з початку року виконані на 111,2%. Основними бюджетоутворюючими джерелами є податок на доходи фізичних осіб, виконання якого склало 116,6% від запланованого, та плата за землю – відповідно 50%. Щодо видаткової частини, то практично її фінансування було забезпечено згідно із затвердженим бюджетом.

У свою чергу, міський голова Василь Сидор наголосив, що у результаті нових державних проваджень міський бюджет недоотримав значні суми додаткових коштів. Лише через заборону розміщувати на депозитах тимчасово вільні бюджетні гроші, місто втратило можливість отримати додатково близько 700 тис. грн., які можна було б спрямувати на розвиток громади.   

Окрім блоку земельних питань, також на сесійному засіданні розглянули проекти рішень:

  • «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища м. Славути на 2016-2020 роки.
  • «Про внесення змін до рішення Славутської міської ради № 16-22/2017 від 30.08.2017 року «Про використання надлишків піску та його забір на земельній ділянці по вул. Військовій для забезпечення господарсько-побутових потреб міста».
  • «Про затвердження переліку адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції».
  • «Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Славутської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  • «Про внесення змін до цільової програми «Піклування» Славутської міської ОТГ на 2019-2021роки», інше.

Через необхідність додаткового відпрацювання, було прийнято рішення перенести питання «Про погодження списання з балансу КП «Славутське ЖКО» багатоквартирних житлових будинків м.Славута Хмельницької області» на розгляд чергової сесії.     

У різному головний лікар Славутського центру ПМСД Олег Гаврилюк доповів про стан захворюваності на кір та хід вакцинації населення загалом. Зокрема, Центром, як і у всій області, проводяться додаткові заходи щодо імунізації проти кору. Так, із 918 осіб було щеплено проти кору 636, а це 70%. Проблематичною залишається ситуація із вакцинацією дітей, оскільки відсоток охоплення щепленнями становить лише 20%. На думку головного лікаря, на державному рівні потрібно вжити ряд заходів щодо посилення відповідальності за непроведення обовʼязкових щеплень як дітям, так і дорослим.  

Наостанок міський голова Василь Сидор надав інформацію про хід виконання ремонтних робіт у закладах медицини та капітальних ремонтах на території міста; звернувся до присутніх активніше долучатися до участі у Громадському бюджеті та окреслив пріоритети роботи на найближчий час – ремонт доріг та підготовка до нового опалювального періоду.  

Детальніше із рішеннями міської ради ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua.

Прес-служба Славутського МВК