НОВИЙ СЕРВІС ДЛЯ ГРОМАДЯН НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МІСТА

Запрошуємо славутчан до реєстрації на новому сервісі офіційного сайту міста – «Електронні консультації», який доступний за адресою – www.slavuta-mvk.gov.ua.

Як повідомлялося раніше, Славутська міська ОТГ увійшла в список громад-переможців, що взяли участь у реалізації проекту «Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю». Конкурсний відбір проводила Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності у партнерстві із Асоціацією міст України.

Новий веб-сервіс дає можливість проводити Е-консультації у трьох видах:

1. Електронне опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування.

2. Електронні консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.

3. Електронне обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультацій та внесенням власних коментарів.

Вносити коментарі та брати участь в опитуваннях, консультаціях зможуть зареєстровані члени територіальної громади, які авторизуються на порталі через ЕЦП, Bank ID чи з використанням ID картки. Розробники сервісу гарантують стовідсотковий захист персональних даних.

Відтепер ви можете брати участь у житті свого міста у будь-якому зручному для вас місці, де є доступ до мережі Інтернет.

Свої пропозиції та зауваження по роботі сервісу ви можете направляти на електронну адресу: info-mvk@ukr.net.

Прес-служба Славутського МВК