СВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ГОРДОСТІ Й ТАЛАНТУ

21 травня у міському Палаці культури, за організації управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, відбулася традиційна урочиста церемонія «Коронація успіху-2019» – підсумки роботи учнівських та вчительських колективів.

У цей святковий та важливий день відзначають кращих із кращих, талановитих та перспективних юних славутчан, які є честю і гордістю, «золотим» фондом нашого міста та країни. Також вітають вчителів, тренерів, керівників гуртків, чия праця та професіоналізм не дозволяють стояти на місці і піднімають вихованців сходинками успіху, дякують батькам, які не тільки виховують гідних дітей, а й беруть активну участь у житті закладів  освіти.

«Заклади освіти міста – це сад  плодових дерев, на гілках яких ростуть плоди науки – здобувачі освіти, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави», – урочисто звучало із вуст ведучих заходу.

Відкрила церемонію вручення відзнак управління освіти «Коронація Успіху- 2019» начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця:

  • Маю честь вітати юну інтелектуальну, творчу, спортивну еліту нашого міста, справжніх переможців, успішних особистостей, тих, хто дарує славу та гордість своїм закладам освіти. 2018-2019 н.р. був щедрим на здобутки і перемоги: 45 призових місць привезли здобувачі освіти закладів середньої освіти з обласного етапу предметних олімпіад; Кедрун Яна та Рабченюк Богдан стали учасниками заключного всеукраїнського етапу; Ішмуратов Нікіта та Вадим Шкляр вибороли срібло на заключному Всеукраїнському етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН; Придачук Софія стала найкращою в Україні на мовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка та висунута на здобуття премії Президента України; Дмитро Палій став переможцем всеукраїнського турніру юних хіміків; Андрійченко Валерія у складі обласної команди брала участь у Всеукраїнському турнірі юних журналістів; славутські команди юних філософів, географів, математиків, істориків, біологів, журналістів були в числі кращих на обласних етапах предметних турнірів. Численні перемоги на рахунку у народних колективах «Альянс», «Водограй», театральній студії «Фора» Будинку дитячої творчості; пишаємося перемогами туристів та екологів, вихованців Станції юних техніків, гуртківців Дитячо-юнацької спортивної школи. Чемпіонка України з боксу Ольга Пилипчук стала фіналістом Всеукраїнської премії «Чудо-дитина». Минулого тижня збірна туристів нашого міста, незважаючи на випробування погодою, продемонструвала справжній бійцівський характер і «вирвала» у своїх суперників абсолютне чемпіонство з туризму Хмельницької області. Це підсумок титанічної праці педагогів та їх вихованців.

Ельміра Миколаївна подякувала за нелегку сподвижницьку роботу вчителям,  батьківській громаді – за підтримку, мотивацію та виховання дітей, побажала ще безліч нових перемог та звершень.   

Відзнак було чимало, адже цей рік був як ніколи плідним на успіхи. Цього року відзначено особисто 193 дитини та 12 колективів спортивного та творчого профілю.

Далі, власне, й розпочалася церемонія нагородження. У номінації «Інтелект» було нагороджено 66 учасників – переможців  Всеукраїнських та обласних етапів предметних олімпіад, турнірів, інтелектуальних  конкурсів.

Відзнаку «Коронація успіху-2018» у номінації «Юніор-науковець» за призові місця у Всеукраїнських  конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України отримали 23 здобувача освіти, у номінації «Патріот» – 19 юних славутчан, «Спорт» – 33 дитини.

Не менш численними були перемоги учасників творчих конкурсів, турнірів, акцій конкурсів науково-технічного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого та екологічного напрямів у номінації «Творчість» – 51 дитина.

Із гордістю звернувся до талановитої юні та присутніх міський голова Василь Сидор:

– Сьогоднішні досягнення та успіхи – це результати, в першу чергу, праці юних представників нашого міста. Особливі слова подяки хочеться адресувати батькам, чия любов, терпіння, допомагають дітям, чиє виховання робить з них справжніх патріотів та громадян, які будуть розбудовувати Україну. Проте втілити усі задуми й плани було би складно без працювитих, творчих педагогів, за що їм щира вдячність і визнання.

Уже котрий рік поспіль під час «Коронації успіху» відзначають найкращих серед кращих. Окремі номінації та сертифікати на грошову винагороду отримали: Вадим Шкляр (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Дмитро Палій (ЗОШ № 1), Нікіта Ішмуратов (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Яна Кедрун (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Богдан Рабченюк (НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ст., гімназія»), Софія Придачук (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5), Анастасія Вознюк (ЗОШ № 4, вихованка БДТ) та Ольга Пилипчук (НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ст., гімназія», вихованка ДЮСШ), якій, крім сертифікату, міський голова від себе особисто вручив у якості подарунка боксерські рукавиці із автографом відомого українського боксера, шестиразового Чемпіона світу з кікбоксингу, Чемпіона світу з боксу у важкій ваговій категорії Віталія Кличка.

Під час «Коронації успіху-2019» своїми творчими дарунками вітали присутніх вихованці Будинку дитячої творчості: учасники народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Альянс», народного художнього колективу «Театр естрадної пісні «Водограй», гуртка спортивно-бального танцю «Грація», Ліза Мальчик; народний аматорський інструментальний ансамбль «Мікстур» Дитячої школи мистецтв, фольклорний гурт «Веретенце» ЗОШ № 1, хор ЗОШ № 6.

Прес-служба Славутського МВК