В 2018 РОЦІ ДОДАТКОВО ЗАЛУЧЕНО В БЮДЖЕТ МІСТА ПОНАД 14 МЛН ГРН.

Залучення додаткових коштів в бюджет міста – один із пріоритетних напрямків роботи апарату виконавчого комітету. Це ціла низка заходів, за результатами яких громада має змогу реалізовувати додаткові проекти.

Наводимо приклади найбільших напрацювань.

За підсумками конкурсного відбору, в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», Славуту відібрано для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку, яке проходить за сприяння Асоціації міст України. В рамках даного проекту у 2018 році підготовлено Стратегічний план розвитку міста вартістю 300,0 тис.грн.

● Проведено роботу по написанню проектів на конкурс мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки. Залучено до написання проектів 7 структурних підрозділів виконавчого комітету та направлено на конкурс до Хмельницької облради 12 проектів.  До міського бюджету залучено 450,0 тис.грн.

● У 2018 році місто Славута стало учасником проекту “Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації” за підтримки «Центр демократії та верховенства права CEDEM» та Реанімаційний Пакет Реформ – РПР і отримало можливість отримати консультаційну допомогу експертів ГБ та розпочати роботу по внесенню змін до Положення про громадський бюджет. Також наслідком участі у Проекті стала можливість впровадити у місті Славута безкоштовну електронну платформу для голосування за проекти громадського бюджету.

2 млн 238 тис. 28 грн поступило за надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам. Злагоджено працює в цьому плані міський Центр надання адміністративних послуг.

● Виконавчим комітетом Славутської міської ради подано заявку на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Переможцем було визначено проектну документацію на об’єкт будівництва” Реконструкція корпусу №1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» та залучено кошти в сумі 4 млн. грн.

●Завдяки розміщенню тимчасово вільних коштів на депозитах було додатково отримано до бюджету міста у 2018 році 822 тис. 134 тис. 81 грн.

●За рахунок проведення договірної роботи залучено до бюджету міста – 6 млн. 871 тис. 481 грн.

●За результатами проведеної в 2018 році претензійно-позовної роботи бюджет міста поповнено на 230 тис. грн.

Принагідно хочеться зазначити, що преміювання працівників виконавчого комітету Славутської міської ради відбувається лише за активної участі у грантових проектах, які дозволяють залучити додаткові кошти для розвитку Славутської міської ОТГ та реалізувати корисні для громади проекти.

Міським головою видано розпорядження «Про управління Стратегічним планом розвитку м.Славути на період до 2028 року» згідно якого працівники міськвиконкому мають забезпечити практичне втілення 68 проектів.

Прес-служба Славутського МВК