У СЛАВУТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 травня у Славутській міській ОТГ відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Делегація виконавчого комітету на чолі із міським головою Василем Сидором взяли участь в урочистостях на території сіл Варварівка та Голики Славутської ОТГ, привітали земляків і ветеранів зі святом, вшанували памʼять полеглих воїнів покладанням квітів, стали свідками патріотичної творчої програми у виконанні юних варварівчан та голичан.

Опісля у міському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт «Переможна весна», підготовлений управлінням культури виконавчого комітету Славутської міської ради.

Ветеранів, славутчан та гостей міста зустрічав на вході до Палацу культури Славутський муніципальний духовий оркестр.

Супроводжували концертну програму ведучі Ірина Марчук та Сергій Малярчук.

З нагоди державного свята звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор:  

– Сьогодні ми вшановуємо памʼять тих, хто віддав життя, захищаючи рідну землю, народ, сімʼю та дякуємо тим, хто повернувся, розбудовував країну, виховував дітей. Ми горді не тільки за воїнів, а й за усе покоління, яким  випало пережити те страшне лихоліття. Головне – не дозволяти нікому монополізувати цей день, адже ця Перемога дісталася дуже дорогою ціною.

Ми сьогодні вшановуємо та гордимося воїнами, які ціною життя захищають українську землю, воюючи на східних кордонах України. Зі свого боку, ми всіляко намагаємо зробити все, аби вони були впевнені, що в тилу їхні батьки отримують любов і повагу, а діти – належний рівень навчання, щоб стати повноцінними громадянами.  

Ми не можемо зупинити час, але в наших силах змінити шлях, який проходимо, залишити в історії та памʼяті майбутніх поколінь після нас лише добрі справи.

Низький уклін та шана всім тим, хто пожертвував своїм життям за мир. Безмежна вдячність тим воїнам, хто і зараз захищає нашу країну від підступного окупанта! Честь і слава героям!

Подарунком для присутніх під час урочистого заходу були танцювальні, музичні та пісенні номери у виконанні талановитих учасників творчих гуртків та їх наставників від міського Палацу культури та Дитячої школи мистецтв, а саме: ансамблю стилізованого народного танцю «Асорті», народного аматорського хору ветеранів, вокального ансамблю «Сувенір», хореографічного гурту «Волошки», дуету «Мальви», інструментального тріо «Пріма Вера», молодшої вокальної групи «Festino», ансамблю сучасного танцю «Фрістайл», зразкового фольклорного гурту «Щедрик», народного аматорського театру «Сусіди», а також Нікіти Ішмуратова, Миколи Максимчука, Анни Чайки, Софії Ковальчук та муніципального духового оркестру.   

Прес-служба Славутського МВК.

P.S. За повідомленням Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, в цілому, 9-те травня у нашому місті минуло без грубих порушень чинного законодавства України.