ЩЕ РАЗ ПРО СУБСИДІЮ: ПРО ЩО НЕОБХІДНО ПОВІДОМЛЯТИ УПРАВЛІННЮ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Управління соціального захисту населення нагадує, що у разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, одержувачі субсидій зобов’язані протягом місяця повідомити про це структурному підрозділу соціального захисту.

Якщо про зміни не буде повідомлено впродовж установленого законом терміну, субсидія буде зупинена, а всі неправомірно нараховані кошти будуть стягнені в добровільному або судовому порядку.

Для уникнення непорозумінь просимо мешканців Славути бути уважними і обов’язково повідомляти управління соціального захисту про наступне:

  • зміну складу осіб, які зареєстровані ( фактично проживають);
  • зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг;
  • придбання майна, товарів або послуг на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;
  • зміну прізвища, імені і персональних документів (паспорт, код платника податків);
  • відмову від коду платника податків;
  • досягнення дитиною 14-річного віку.

Особливу увагу слід звернути на останній пункт. Згідно зі змінами до законодавства, особи, які досягли 14-річного віку, повинні оформити паспорт громадянина України (у формі ID-картки).

Необхідність повідомляти про досягнення дитиною 14-річного віку та отримання нею паспорта встановлена законодавством у зв’язку з тим, що з 14-річного віку особа може на законних підставах отримувати певні прибутки, які за допомогою ID-картки фіксуються відповідними органами. З цієї причини єдина державна комп’ютерна субсидійна програма блокує перепризначення субсидій, якщо в складі сім’ї є особа, якій на момент перепризначення виповнилося 14 років. Щоб здійснити перепризначення фахівець управління соціального захисту повинен заповнити графу з номером та серією ID-картки дитини.

Якщо таких відомостей не було вчасно надано до управління соціального захисту, субсидія буде призупинена й не нараховуватиметься.

Про усі вищезазначені зміни просимо повідомляти за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102, міський ЦНАП.

м. Славута, вул. Миру, 102 (міський ЦНАП).

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету  Славутської міської ради