ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ СИДОРА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні славутчани, дорогі ветерани Другої світової війни!

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939—1945 років в Україні та відзначаємо День перемоги над нацизмом.

Чого лише не довелося витерпіти українському народу – ріки крові, горя і страждань… Через розпач і віру, смерть і безсмертя він кував довгоочікувану Перемогу. І вона прийшла – Перемога, в осяяний сонцем травневий день, затьмарений гіркотою втрат.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. У довічному боргу наше покоління й перед тими, кому пощастило пройти через горнило битв і залишитися живим. Низький вам уклін та вдячність за ваш подвиг,  дорогі ветерани!

Сьогодні ваш славний чин гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах від російського агресора.

Бажаю вам, захисники України усіх фронтів і воєн, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя!

Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші діти та онуки, хай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї перемоги над нацизмом. Честь і слава живим героям!

Вічна слава тим, хто не повернувся з тієї страшної війни!

Слава тим, хто сьогодні захищає нашу країну і виборює її майбутнє!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З повагою, міський голова В. Сидор