ОДНІ ПРИБИРАЮТЬ – ІНШІ СМІТЯТЬ

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

Дбати про благоустрій міста загалом — справа не лише комунальних служб, а й самих жителів, які повинні підтримувати чистоту не лише у власній оселі, а й на власному подвір’ї, вулиці. А то виходить одні прибирають, інші – смітять.

Візьмемо, для прикладу, подвір’я багатоповерхівки. Тут є ті, хто організовує роботу, є й такі, хто уникає суспільно-важливих справ. Не обходиться і без тих, хто нищить красу, зроблену іншими. Приємно, що у нашому місті проживають люди, які намагаються зробити цей світ красивішим та гармонійнішим. Поглянувши на деякі вулиці одразу в очі кидаються благоустроєні подвір’я. Поблизу окремих будинків та під’їздів жителі висаджують квіткові клумби, підтримують у порядку дитячі ігрові майданчики, фарбують лавочки, не чекаючи, що хтось прийде, і зробить це за них.

На превеликий жаль, не обходиться і без сумних пейзажів з горами сміття, як побутового, так і будівельного, яке самі ж люди викидають біля будинків.

Хочеться звернутися і до тих осіб, які викидають сміття під час свого відпочинку на міському пляжі та біля фонтану. Як наслідок – річка Утка та фонтан у центрі міста, який не так давно був очищений активними славутчанами знову засмічені.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначає:

«Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Якщо ж ви стали свідком того, що хтось недобросовісно засмічує місто, просимо терміново телефонувати 102.

Прес-служба Славутського МВК