«СВІТ ВРЯТУЄ ЛЮБОВ»

Таку назву носив обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутської ОТГ, який відбувся 02 квітня у міському Палаці культури.

Зустрічали гостей пісенними привітаннями у виконанні фольклорного гурту «Веретенце» ЗОШ № 1 та виставкою робіт декоративно-прикладного мистецтва колективів позашкільних та навчальних закладів Славутської міської ОТГ.

Оригінальність, різнобарвність та колоритність експонатів викликала захоплення та приємні емоції відвідувачів виставки. А для того, щоб ні у кого не виникало сумнівів у талановитості наших дітей, можна було наглядно побачити процес виготовлення виробів мистецтва та взяти участь у майстер-класах.

Оцінювали виступи юних талантів члени журі: заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Центру Наталія Жолобок, методисти навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Центру Інна Стельмах, Наталія Василишина,  Віта Грабова, Оксана Митко.

Підтримували та вболівали за славутські таланти проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик, міський голова Василь Сидор, начальник управління освіти виконавчого комітету Ельміра Перепелиця, а також батьки та друзі вихованців.

У різножанровій концертній програмі взяли участь кілька сотень учасників. Для присутніх були представлені номери вокального, інстументального, хореографічного, літературно-мистецького, фольклорного жанрів.

Детальніше про огляд та його підсумки – на сайті управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.

Прес-служба Славутського МВК