ПРЕДСТАВНИКИ СЛАВУТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ

Вчора, 14 березня, розпочав свою роботу дводенний ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини», який відбувся у м. Хмельницький.  

До участі були запрошені представники вітчизняних та іноземних ділових кіл, бізнес-спільноти, урядовці, представники іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації з різних регіонів.

Від нашого міста участь у Форумі взяли міський голова Василь Сидор, начальник економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради Галина Дарчик, а також представник ТОВ «Сансервіс» Дмитро Черняк.  

Мета заходу – презентувати інвестиційний потенціал Хмельниччини, ознайомитися із кращими практиками залучення інвестицій в економіку області, успішними інвестпроектами, познайомитися із рекреаційним та туристичним потенціалом краю, залучити потенційних інвесторів тощо.

У рамках Міжнародного економічного форуму було підписано три Меморандуми, які стануть основою для розробки подальшої стратегії співпраці влади області та бізнесу, результатом якої має стати надходження інвестицій в область.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією Хмельницької ОДА та Інтернет-джерел