ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 18.02. по 25.02.2019 року, працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

1. Ремонті роботи із відновлення працездатності стального водогону діаметром 250 мм. на вул. Набережна, 60.

2 На свердловині № 11 водозабору «Південний» було  проведено комплексне технічне обслуговування – гідродинамічна промивка водовидобувної колони  та  ремонтно-зварювальні роботи для усунення свища на водовидобувній колоні. Замінено лічильник обліку води та перевірена робота електрообладнання.

3. Здійснено технічне обслуговування насоса № 11, водонасосної станції № 2.

4. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж, по вулицях: Лісна, Плотиче, Сокола, Здоров’я  та ін.

5. На вул. Здоров’я, 12 та на вул. Сангушко, 20 було здійснено комплекс робіт із ремонту азбестоцементних труб підвідного водогону діаметром 100мм.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 29 виїздів  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ