МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З УЧАСНИКАМИ ДОРАДЧОЇ РАДИ

22 лютого відбулася зустріч членів молодіжної дорадчої ради із міським головою Василем Сидором.

Василь Богданович  поділився з молоддю своїми пропозиціями та баченнями щодо подальшої спільної роботи над розвитком міста. Зі свого боку юні славутчани висловили свої побажання та довели, що готові працювати на благо рідного міста, змінюючи його на краще.

Першочергово було домовлено в квітні провести День молодіжного самоврядування. Як і минулого року, молодь нашого міста матиме нагоду спробувати себе у ролі міського голови, заступників міського голови, начальників управлінь і відділів виконавчого комітету Славутської міської ради та безпосередньо долучитися до процесу управління містом.

Міський очільник запропонував підготувати відповідні програми та самостійно визначати, що для молоді у нашому місті важливо реалізувати в першу чергу через молодіжний бюджет.

Під час засідання також було обговорено питання формування закладів ліцейного напрямку та гімназій. Говорили також про профільне навчання та ідеальну школу, в розумінні молоді.

Серед інших ідей висловлених присутніми на засіданні були наступні:

  • провести в квітні толоку;
  • висадити розарій біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні;
  • попрацювати над створенням бренду міста;
  • визначитися з ВУЗами, які б учні хотіли відвідати.

А також в планах є екскурсії підприємствами міста.

Підтримавши ідеї юних славутчан Василь Богданович наголосив, що міська рада завжди відкрита для будь-яких починань членів ради.

Прес-служба Славутського МВК

One thought on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З УЧАСНИКАМИ ДОРАДЧОЇ РАДИ

Comments are closed.