ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО

19 лютого у приміщенні Славутської міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Василя Сидора із представниками ОТГ Славутського району.

Приводом для зустрічі стало те, що наразі Інститут громадянського суспільства розпочав реалізацію проекту «Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів, формування добросусідства, розвиток місцевої економіки. У рамках проекту буде відібрано 25 партнерств міських та сільських громад, які отримають організаційну та технічну допомогу в започаткуванні співробітництва.  

Учасники заходу обговорили можливі напрямки співпраці, визначили спільні можливості та склали подальші плани. У результаті спілкування зупинилися на проекті співробітництва «Управління побутовими відходами між громадами Славутського району».

У ході зустрічі було підписано меморандум про партнерство, а це перший крок до участі у проекті «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку».

Прес-служба Славутського МВК