У СЛАВУТІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого у Славуті урочисто вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав.

Представники міської, районної влади, громадськість міста, бойові побратими взяли участь у церемонії покладання квітів та вінків до Меморіалу пам’яті полеглим в республіці Афганістані жителям Славутчини.

Із сумом згадували загиблих воїнів рідні та близькі, у серцях яких ще довго не вщухатиме біль від непоправних втрат.

Від імені Славутської громадської організації «Ветерани Афганістану» привітав присутніх із черговою річницею вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ю річницею виведення військ із Афганістану її голова, Олександр Семенюк.

Розділив біль та сум з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних, а також віддав данину поваги всім учасникам бойових дій міський голова Василь Сидор.

Згадавши поіменно всіх загиблих, панахиду за упокій душ учасників бойових дій відправив священнослужитель отець Петро.

Закінчився мітинг покладанням квітів та вінків до Меморіалу пам’яті полеглим в республіці Афганістані жителям Славутчини.

По завершенню заходу відбулася Хода пам’яті, під час якої її учасники поклали квіти до стели пам’яті героїв АТО Славутчини та Пантеону слави, та  урочистості в міському Палаці культури.

Після вітальних слів міського голови, представників району та ГО «Ветерани Афганістану» відбулася церемонія нагородження.

Відповідно до розпорядження міського голови Василя Сидора, у відповідності до подання Славутської міської громадської організації ветеранів Афганістану, за значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, активну громадянську позицію, мужність, самовідданість, високий професіоналізм та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, воїнам-афганцям Славутчини були вручені ювілейні медалі.

З нагоди свята свої творчі подарунки презентувати присутнім колективи міського Палацу культури, а саме: дует «Мальви», народний аматорський хореографічний колектив «Оксамит», ансамбль народного стилізованого танцю «Асорті», вокальний гурт «Славутина». Свої пісенні композиції дарували Ірина Марчук, Ірина Ніколаєва, Сергій Климентьєв.

Завершився урочистий захід виступом муніципального духового оркестру.

Прес-служба Славутського МВК