РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ МИКОЛОЮ ТОМЕНКОМ

Сьогодні, 08 лютого, у Славуті відбулася робоча зустріч із відомим державним і громадським діячем, доктором політичних наук, професором КНУ імені Тараса Шевченка, автором численних наукових статей, ініціатором Всеукраїнської акції «7 чудес України» Миколою Томенком.

На захід Микола Володимирович запросив представників різних галузей міста для того, щоб поспілкуватися про актуальні, як для нашої громади, так і для країни загалом проблемні питання.

Йшлося, зокрема, про нинішній стан справ у галузі охорони здоров’я, освіти, бюджетні та політичні проблеми, а також про аспекти побудови відповідального суспільства.

Окрім цього, у своєму виступі Микола Томенко торкнувся головних засад децентралізації. Так, на його думку, для того, щоб децентралізація покращила якість життя тих людей, які живуть в сільській місцевості чи невеликих містечках, необхідно використовувати європейський досвід, зробити якісні дороги і забезпечити інтернетом кожен населений пункт – кожну школу, кожну бібліотеку.

На завершення зустрічі, Микола Володимирович презентував славутчанам власні друковані видання – «Україна: історія Конституції» та «Український щорічник – 2019», які подарував на згадку про свій візит. 

Від імені громади міський голова Василь Сидор подякував пану Миколі за співпрацю, активну громадську позицію, прагнення берегти і розвивати історико-культурний потенціал України.

Прес-служба Славутського МВК