ІЗ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ

Сьогодні, 01 лютого відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання.

На початку засідання депутати заслухали звіт першого заступника міського голови Сергія Микульського про виконання бюджету міста Славути за 2018 рік, в тому числі про використання коштів резервного фонду бюджету. 

Основна частина сесійного засідання стосувалася звіту міського голови Василя Сидора за 2018 рік: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку, про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами  Славутської міської ради.

 Депутати затвердили ряд важливих документів, які слугуватимуть путівником на наступні роки.

Зокрема, це План дій Стратегічного розвитку міста Славута на 2019-2021 р., основними пріоритетами розвитку якого визначено: підвищення якості  життя громади та  екологію; розвиток малого та середнього бізнесу у громаді; енергоефективність та енергозбереження. 

А також Програма соціально-економічного та культурного розвитку м.Славута, сіл Варварівка та Голики на 2019 рік.

Для забезпечення оптимальних умов для здійснення  підприємницької діяльності, збалансування інтересів міської влади та бізнесу, збільшення кількості працюючих у малому і середньому підприємництві, підвищення його ролі в вирішенні стратегічних завдань економічного і соціального розвитку Славутської ОТГ було затверджено Програму підтримки малого та середнього підприємництва міста Славути, сіл Варварівка та Голики на 2019-2020 роки .

Про роботу Славутської міської ради за 2018 рік прозвітувала секретар міської ради Світлана Медведєва.                         

Після цього, депутати внесли зміни до бюджету міста Славута на 2019 рік.            

Цього дня про свою роботу звітували й представники правоохоронних органів – перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан та начальник Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області підполковник поліції  Юрій Краковецький.

 У різному місцеві обранці підтримали звернення до кандидатів в президенти України.

 Із усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua

Прес-служба Славутського МВК