ТУРБОТА ПРО КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ ГРОМАДИ

В зв’язку з приєднанням до Славутської  територіальної громади сіл Варварівка і Голики з 01 січня 2019 року комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» надаються соціальні послуги для 12 осіб похилого віку, які проживають в цих селах.

Ще до початку 2019 року за участю соціального робітника О.Закацюри, яка раніше надавала соціальні послуги, працюючи в районному територіальному центрі, та фахівців комунальної установи «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» проведено детальне обстеження осіб, що потребують соціальної допомоги. Визначено в яких послугах вони потребують допомоги, розроблено графіки відвідувань їх соціальним робітником, заключено договори на їх обслуговування.

Спільно із старостою сіл Варварівка і Голики – В. Конченко розроблено графіки, відповідно до яких в певні дні у приміщенні сільської ради буде працювати перукар терцентру надаючи послуги сільським пенсіонерам, підопічним терцентру.

Мобільна група фахівців у складі медичної сестри, психолога та господарська група будуть надавати послуги за необхідності, допомагати в прибиранні снігу, рубанні дров, проводити обрізання фруктових дерев, косінні трави, бур’янів, копанні та оранці присадибних ділянок.

При необхідності для підопічних терцентру будуть надаватись, за заявкою соціального робітника, послуги з транспортування – «Соціальне таксі» в медичні заклади міста та до сімейного лікаря.

В бюджеті КУ «Славутський ТЦСО» на 2019 рік передбачено біля ста тисяч гривень на витрати, пов’язані з наданням соціальних послуг для мешканців сіл Варварівка і Голики, які обслуговуються установою.

КУ «Славутський ТЦСО»