ШУКАЄМО РОДИНИ, ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ У СЕБЕ ВОЛОНТЕРІВ ІЗ США

Славутська міська рада має намір взяти участь у проекті, що реалізує Корпус Миру США в Україні.   

Американське урядове агентство Корпус миру США в Україні оголошує конкурс з пошуку організацій для американських волонтерів з проекту «Розвиток громад». (більш детально про проект –  https://decentralization.gov.ua/news/10434)

Головна мета Корпусу Миру – знайомство людей різних країн з американською культурою, мовою та світоглядом, а з іншого боку – пізнання традицій інших народів.

До слова, в Україні найбільша кількість волонтерів зі США – понад 300 людей, в той час коли в інших країнах максимум 20-30. Тобто, місія Корпусу Миру США в Україні є найбільшою.

Хто такі волонтери Корпусу миру з проекту «Розвиток громад»?  Це американські громадяни, які виявили бажання проживати два роки в Україні та передавати свій технічний досвід.

Наразі Славутська міська рада шукає дві надійні родини в громаді, які будуть готові приймати в себе волонтера від Корпусу мира США  впродовж перших трьох місяців роботи волонтера. Перевага надаватиметься родинам, які готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри тощо.  Очікується, що спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини допоможе йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

Контактна особа Максімова Лілія

7-21-13 , 0972333345