До уваги жителів міста.

На дотримання вимог Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громадян, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390, до відома жителів міста надається інформація щодо тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, що надаються  фізичною особою – підприємцем Шашок Олександром Григоровичем для споживачів, які отримують такі послуги від котелені, розташованої за адресою вул. Ярослава Мудрого.

Абзацом 4 статті 20 Закону України «Про теплопостачання» встановлено, що тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Згідно середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, розрахованих та оприлюднених Держенергоефективності 26.12.2018 року, планується для встановлення наступний тариф для категорії споживачів – населення:

Категорія споживачів         

Тариф, грн. за 1 Гкал

Населення1 285,28

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань до 18.01.2019 року включно на адресу ФОП Шашок О.Г.:  Хмельницька обл., м. Славута, вул.Грушевського, 114. Тел.: 067-262-28-41.