СТАРТ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

Відомо, що кожна дитина з самого народження володіє величезними можливостями, в тому числі і творчими здібностями.

Талант – це не лише дар природи, життєвий успіх залежить також від спеціально організованого освітньо-виховного процесу. В цьому напрямку і працюють педагоги Станції юних техніків. Колектив СЮТ ставить за мету створення умов для розвитку природних здібностей школярів через пробудження інтересу до науки і техніки, формування технічної грамотності вже з молодшого шкільного віку.


8 січня в Славутській міській станції юних техніків відбувся День науки, техніки і винахідництва. До позашкільного навчального закладу завітав міський голова Василь Сидор аби привітати колектив та учнів з новорічними святами та вручити корисні подарунки.


Василь Богданович зазначив наступне:
«2018 рік був результативним для вас. Мене тішать ваші перемоги і я радію вашим досягненням. Висловлюю слова подяки керівнику закладу, викладачам і вам, дорогі учні. Мені приємно, що ви сьогодні показуєте такі високі результати. Ми і в подальшому будемо з вами знаходити такі можливості співпраці, щоб ви могли себе максимально реалізували і отримували задоволення. Сподіваюся, що 2019 рік буде ще пліднішим на перемоги».


Закладу вдалося придбати 16 електронних конструкторів (10 по 180 схем і 6 по 320 схем), а це перше надбання в області та одне із небагатьох в Україні.


Директор Славутської СЮТ Василь Мельничук наголосив на тому, що виконуючи завдання Нової української школи Славута завжди іде попереду у своїх починаннях. За допомогою вищезазначених конструкторів діти зможуть створювати радіоприймачі, музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також різноманітні іграшки та грати в ігри. У цьому навчальному році вихованці закладу продемонстрували найкращі результати технічної майстерності в області, посівши перше місце на змаганнях із автомоделювання, друге і третє місця у змаганнях юних винахідників, четверте серед фотоаматорів.


Цього дня вихованці демонстрували свої здобутки у технічній творчості. Змагання проводилися в 3 номінаціях – автомоделюванні, авіамоделюванні та початковому технічному моделювання. Вік учасників від 10 до 14 років.


В перерві між змаганнями гуртківці гуртка ракетомоделювання здійснили запуск ракети, висота польоту якої сягнула до 200 метрів.
У перерві міський очільник оглянув унікальний музей закладу, навчальні приміщення та поспілкувався із гуртківцями, які вже встигли освоїти новий електронний конструктор.


За підсумками змагань цього дня командні місця розподілились наступним чином: І місце – НВК “ЗОШ І -ІІІ ст, гімназія” №5, ІІ місце – НВК “ДНЗ – ЗНЗ І ст, гімназія”, ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та ЗОШ І – ІІІ ст. №1.


Переможців було нагороджено медалями, кубком, почесними грамотами та солодощами.


Завершився захід спільним фото.


Прес-служба Славутського МВК

One thought on “СТАРТ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

Comments are closed.