ЮНІ СЛАВУТСЬКІ ФУТБОЛІСТИ РОЗПОЧАЛИ НОВИЙ РІК З ПЕРЕМОГИ

Під час зимових канікул спортивна школа міста Славути провела відкриту першість з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. «Юна надія».

Мета – популяризація футболу, залучення молоді до здорового способу життя та підвищення якості роботи спортивної школи по підготовці спортивних резервів.

Відкрита першість проводилась 03-04 січня 2019 року. До участі у змаганнях запросили команди з міст Новоград-Волинський, Бердичів, Славута, Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» та Ізяславського району. Від Славутської спортивної школи грали вихованці тренера-викладача Олександра Черниша.

Змагання проходили за коловою системою.

В результаті запеклої, інтригуючої та цікавої боротьби перше місце посіла команда ДЮСШ м. Славута. Друге місце посіла команда ДЮСШ м. Бердичів та третє місце – команда Шепетівського р-ну ДЮСШ «Колос».

Переможців нагороджували заступник міського голови Ігор Піголь та директор дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Яремчук.

Команда-переможець, команди-призери отримали командні кубки, грамоти та «золоті», «срібні» і «бронзові» медалі. Також кращим футболістам були вручені пам’ятні статуетки «Кращого гравця», «Кращого воротаря» та «Кращого захисника».

Тренери, у свою чергу, висловили слова подяки за організацію змагань та гостинність.

Вітаємо команду Славутської ДЮСШ та тренера Олександра Черниша з перемогою!

Прес-служба Славутського МВК за інформацією Славутської ДЮСШ