МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДВІДАВ ЦЕНТРАЛЬНУ РАЙОННУ ЛІКАРНЮ

28 грудня міський голова Василь Сидор відвідав лікарняний комплекс Славутської ЦРЛ.

На грудневій сесії депутати міської ради одноголосно проголосували за виділення додаткових коштів на потреби Славутської центральної районної лікарні. Зокрема: 120 тис. грн. на придбання матраців та 300 тис. грн. на оплату спожитих енергоносіїв.

Василь Сидор оглянув окремі відділення, в яких уже замінили старі матраци на нові.

Під час розмови головний лікар ЦРЛ Віктор Іващук зазначив, що було придбано 200 матраців, які розподілили на проблемні відділення такі як інфекційне, неврологічне, травматологічне та хірургічне, а на ті відділення, де не часто обробляються матраци – в залежності від потреби. Віктор Дмитрович зазначив, що в подальшому заплановано придбати нові ковдри та подушки.

Василь Сидор відзначив, що керівництво лікарні виконує поставлені доручення та поділився планами на майбутнє:

«Сьогодні важливо реалізувати пропозиції, які були озвучені славутчанами. Міська рада на першому етапі виділила кошти, щоб повністю замінити матраци і максимально за січень-лютий 100 % оновити м’який інвентар. Стосовно модернізації та придбання електрообладнання звертатимемося за допомогою до керівників підприємств та організацій. Приємно, що нам допомагає і Хмельницька обласна рада – було виділено кошти та закуплено і уже встановлено додаткове обладнання у відділення гемодіалізу, що дозволяє наблизити медичну допомогу хворим, які її так потребують. Адже у цьому відділенні сьогодні лікуються жителі Славути, Славутського району та міста Нетішина».

Незважаючи на те, що фінансування медицини – це обов’язок держави, остання не виконує свої зобов’язання у повному обсязі. Саме тому, керівництво міста, району та медичних установ зобов’язані спільно працювати у напрямку збереження закладу та вирішення поставлених завдань.

Прес-служба Славутського МВК