ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Минулого тижня, з 17.12 по 24.12.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані роботи, а саме:

  1. На каналізаційно-насосній станції № 3 проведено ремонт насосного обладнання та з метою економії електроенергії встановлено новий зворотній клапан.
  2. Здійснено ремонт чавунної труби водогону діаметром 150 мм. на вулиці Плотиче, 121.
  3. Відремонтовано насосний агрегат №1 для промивки фільтрів знезалізнення води ФОВ 3.2. Фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу.
  4. Виконано ремонт водопровідних колонок на території провулку та вулиці П.Орлика.
  5. Проведена планова перевірка електрообладнання восьми каналізаційно-насосних станцій.
  6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Я. Мудрого, Сокола, Сангушко, Ізяславська та ін.

Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:
1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;
2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;
3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;
4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.

На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!
Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 20 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.
У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено один виїзд пов’язаний з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.
Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78, (03842) 7 23 18.
Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ