ІЗ СЕСІЙОЇ ЗАЛИ

18 грудня відбулося останнє у цьому році засідання сесії Славутської міської ради.


Депутати затвердили головний фінансовий документ наступного, 2019 року. Міський кошторис прийняли одноголосно, бо попередньо його показники детально обговорювалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Щоправда до деяких конструктивних пропозицій депутати повернуться у січні.

Окрім бюджету, на порядку денному було ще 35 питань, які були проголосовані також без зауважень.

Так, депутати внесли зміни до попереднього рішення сесії міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, на території міста Славути з 2019 року», затвердили укладені угоди із Славутською районною радою щодо утримання обʼєктів спільного користування – Славутської ЦРЛ, Центру ПМСД, рятувально-водолазної служби та трудового архіву, погодили передачу 100% обсягу медичної субвенції до Славутського районного бюджету.

До розгляду сесії було запропоновано цілий ряд програм, що стосуються медичної, освітньої, комунальної галузей, профілактики злочинності, пожежної безпеки, інвестиційної діяльності тощо.

З метою реалізації єдиної політики у сфері громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання у місті Славута було затверджено Програми щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2021 роки та матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, особового складу роти охорони військового комісаріату та батальйону територіальної оборони – мешканців Славутської міської об’єднаної територіальної громади на особливий період.

Окремий блок питань стосувався територіальних громад сіл Варварівки та Голики, які приєдналися до міста.

Затвердивши перелік видів громадських робіт та переліку роботодавців, за участю яких планується організація цих робіт, депутати обговорили деякі питання у «Різному».

Міський голова підсумував роботу міської ради за рік, подякував депутатам за професійну та результативну роботу.

А на завершення пленарного засідання окремі міські обранці отримали відзнаки, а саме: Микола Караван – від Хмельницької обласної ради за вклад в розбудову громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування; Оксана Деревенчук, Микола Олійник, Роман Бачинський – за волонтерську допомогу фронту.

Із усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – https://slavuta-mvk.gov.ua/

Прес-служба Славутського МВК