ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

Для забезпечення безперебійного водопостачання, проведена заміна насосного агрегату на станції третього підйому води (насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. д.), що на вул. Лісна 15.


На вул. П.Орлика , було здійснено ремонт азбестоцементних труб магістрального водогону діаметром 150мм., а також на пров. П.Орлика відремонтована вулична водопровідна колонка

Здійснено інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний». Проведено ревізію запірної арматури свердловини № 12.

Продовжуються роботи по проведенню водогону до громадської вбиральні на міському пляжі. Прокладено більше 140 метрів поліетиленові труби (ПЕ) діаметром 25 мм..

Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж на вулицях: Кузовкова, Здоров’я, Сокола, Я.Мудрого, Острозька та ін.

Усунено несправності на каналізаційно – насосної станції № 5, що на вул. Я. Мудрого.


З 10-17 грудня аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 18 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.


Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86 або 096-282-44-78.


Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ