Службова сторінка

Чому мене перенаправило на цю сторінку? Я намагався перейти на іншу службову (наприклад https://slavuta-mvk.gov.ua/cnap/).

Ви використовували протокол незахищеного з’єднання з сайтом http:// (якщо цікаво можете ознайомитись з даним протоколом за посиланням https://uk.wikipedia.org/wiki/HTTP). На даний час більшість браузерів (програм для перегляду веб-сторінок) автоматично намагаються встановити захищене з’єднання з сайтами.

Для початку спробуйте повторно зробити ті маніпуляції, які Ви робили до цього (перейти повторно за посиланням, відкрити закладку, тощо). Якщо не допомагає, то тоді саме для Вас написаний текст нижче.

Для виправлення ситуації ви повинні змінити посилання на сайт, а саме дописати в посиланні після http англійську букву “s”, тобто було: http://slavuta-mvk.gov.ua/cnap/ стало: https://slavuta-mvk.gov.ua/cnap/. Це робиться для того щоб з’єднання з сайтом встановлювалось по захищеному протоколу https (https://uk.wikipedia.org/wiki/HTTPS).

Якщо Ви переходите за посиланям з закладок, то необхідно його відредагувати. Увага редагується початок посилання, а не все як на прикладі нижче! Інструкція нижче для браузера Google Chrome

  • Було

Стало

Слід зауважити, що на даному прикладі було посилання slavuta-mvk.gov.ua/cnap/, а не 
https://slavuta-mvk.gov.ua/cnap/, однак це все не змінює суті питання його все одно потрібно привести до вигляду 
https://slavuta-mvk.gov.ua/cnap/ , так як заголовок http:// може упускатись в посиланні (він використовується за замовчуванням).

На питання “Для чого взагалі ці маніпуляції придумувати, раніш робило і нікому не заважало?”, пояснюю. Коли ви працюєте по незахищеному з’єднанню всі ваші дані передаються у відкритому вигляді, в тому числі паролі, які дуже просто перехоплюються. Коли хтось отримає Ваші дані авторизації він зможе працювати в системі від Вашого імені і з Вашими правами.