ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 03.12 по 10.12.2018 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи.

1. Завершено заміну стальних труб магістрального водогону діаметром 160 мм. на 150 мм. поліетиленові труби (ПЕ). Ця магістраль з’єднує свердловини з фільтром  знезалізнення води  ФОВ 3.2.  №5.  Загалом  прокладено близько 50 метрів труб ПЕ. Крім того, у головному колодязі інженерних комунікацій проведено заміну засувки діаметром 150 мм..

2. Через тривалу експлуатацію водогони під мостами через річку Горинь, на вул. Б. Хмельницького, потребують частого ремонту. Цього разу знову у трубах утворився свищ, під мостом здійснено ремонт великої складності сталевої труби водогону діаметром 200 мм.

3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Миру, Кузовкова, Ізяславська, Церковна та ін.

4.Здійснюються роботи щодо проведення водогону до громадської вбиральні на міському пляжі. Для проведення робіт використовуються поліетиленові труби (ПЕ) діаметром 25 мм. Крім того, для підключення до централізованої системи каналізації прокладено 9 метрів труби ПЕ діаметром 150 мм.

5. Відремонтована чавунна  труба підвідного водогону діаметром 100мм. на  вул. Я. Мудрого, 47. Продовжується ремонт водогону на вул. П. Орлика.

6. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці  Кн.Сангушків, 8.

Загалом протягом вказаного часу аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 25 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Б. Хмельницького.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – водогінних.

Шановні славутчани!

АдміністраціяСлавутського УВКГ просить вас повідомляти про всі випадки витоків води,несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутськоговодоканалу за телефонами: 096 282 44 78, (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ